ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΧΟΡΗΓΙΕΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΔΥΟ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΗ Β’ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Με δύο μετάλλια, επέστρεψε η ομάδα του Ομίλου μας από τα Ιωάννινα, όπου διεξήχθη στις 24 και 25 Ιουλίου 2010, η Β΄ φάση του 76ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος για τις κατηγορίες Παίδων – Κορασίδων & ΑΜΕΑ.
Οι αθλητές μας Κεφάλας Αναστάσιος και Τσελέντης Διονύσης, κατέκτησαν το αργυρό μετάλλιο στο αγώνισμα της δικώπου χωρίς πηδαλιούχο Παίδων, ενώ οι αθλήτριες μας Τσελέντη Δήμητρα – Δάφνη, Κιουρκτσίδη Αντωνία, Βλαντή Ιωάννα και Καφώρου Σοφία – Δανάη κατέκτησαν το χάλκινο μετάλλιο στο αγώνισμα του τετραπλού σκιφ Κορασίδων.
Την πέμπτη θέση στο αγώνισμα της τετρακώπου με πηδαλιούχο Παίδων κατέλαβαν οι αθλητές μας Μπακιρτζής Απόστολος, Κούκουρας Μιχάλης, Αρβανίτης Γιώργος, Καρίντζης Γιάννης και πηδαλιούχος ο Μπότσης Νίκος.
Την αποστολή συνόδευσαν ο Πρόεδρος του Ομίλου κ. Χαράλαμπος Μπακιρτζής και οι προπονητές μας κ.κ. Ευάγγελος Στερεόπουλος και Πρόδρομος Πολυκαρπίδης.